Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU sanayi sitesinde faaliyet gösteren tüm esnafları ziyaret etti. 

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU Mudanya esnafının sorunlarını yerinde tespit etmeye devam ediyor. 2. Sanayi Sitesi'ndeki (Zeytin Hali) sorunları yakından takip ettiğini belirten esnaf başkanı ABDULAZİZOĞLU sanayi sitesinde faaliyet gösteren tüm esnafları ziyaret etti. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda Mudanya'da açılan Yöresel Ürünler Pazarını Mudanya Esnafının işlerine mani olması nedeniyle yaptığı başvurularla kaldırılmasını sağlayan Esnaf Başkanı ABDULAZİZOĞLU bu defa 2. Sanayi sitesi esnafını yerinde ziyaret ederek esnafı tek tek dinledi. 

Başkan Dündar, “Birleşmiş Milletler gibi okulumuz var. Başkan Dündar, “Birleşmiş Milletler gibi okulumuz var.

2. Sanayi Sitesi'nin sorunlarını not eden esnaf Başkanı ABDULAZİZOĞLU mevcut sorunları aşma noktasında canla başla mesai harcadıklarını ve çareler arayışında bulunduklarını vurguladı. Esnaf Ve Sanatkârlar  Odası olarak öğle tatilinde dönüşümlü çalışma modeliyle kesintisiz hizmet sağladıklarını hatırlatan ABDULAZİZOĞLU herhangi bir durumda esnafın kendisine gün boyunca ulaşabileceğini, oda ve sicil hizmetlerine ulaşma noktasında esnafa her türlü kolaylığın sağlandığını vurguladı.Yakın zamanda hizmete aldıkları www.mudanyaesnaf.org sitesini hatırlatan ABDULAZİZOĞLU Mudanya esnafının mobil telefonları ile kolaylıkla güncel duyuru ve oda çalışmalarını takip edebileceklerini hatırlattı.