AK Parti Bursa 2.Bölge Milletvekili Adayı Ödünç, hızlı başladı

AK Parti Bursa 2.Bölge Milletvekili Adayı Atilla Ödünç, seçim çalışmalarının ilk gününde ziyaret ettiği Gürsu ve Kestel'de vatandaşların yoğun

AK Parti Bursa 2.Bölge Milletvekili Adayı Ödünç, hızlı başladı
AK Parti Bursa 2.Bölge Milletvekili Adayı Atilla Ödünç, seçim çalışmalarının ilk gününde ziyaret ettiği Gürsu ve Kestel'de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ödünç, "Haziran ayında çifte bayram yaşayacağız" dedi.
AK Parti'nin Bursa'da seçim startını Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri'nde vermesinin ardından seçim çalışmaları için sahaya inen Ödünç'ün ilk durağı Gürsu oldu. Gürsu'da esnafı ziyaret eden, 24 Haziran Seçimleri için destek isteyen Atilla Ödünç'e Gürsulular da yoğun destek verdi. Ödünç, esnaf ziyaretlerinin ardından Butik Otel'de düzenlenen iftar programına katıldı. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Gökay Bilir, AK Parti Gürsu İlçe Başkanı Osman Acak, geçmiş dönem ilçe başkanları ve çok sayıda AK Partilinin katıldığı iftar programında Ödünç'e destek mesajları verildi.
'DOĞRU YOLDAYIZ'
Programda bir konuşma gerçekleştiren Ödünç, kendisinin de Gürsulu olduğunu belirterek, "Rabbim bana ilk seçim programını burada yapmayı nasip etti. Bugün Gürsulularla kucaklaştık, desteklerini aldık. Gürsulu vatandaşların yakın ilgisinden partimiz, teşkilatımız ve kendim adına çok mutlu oldum. Doğru yolda olduğumuzu gördüm. Hepimiz; ilçemize, şehrimize ve ülkemize hizmet için yola çıktık. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak etsin. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Süreç çok kısa ve bu süreci pozitif hale çevirmeliyiz. Kalan günlerde de en az bugünkü kadar olumlu bir hava yakalayacağımıza yürekten inanıyorum. Seçimlerden Allah'ın izniyle başarıyla ayrılacağız. Allah, bize Bursa ve Gürsu için ikinci bayramı yaşatmayı nasip etsin" ifadelerini kullandı.
İKİNCİ DURAK KESTEL
Ödünç'ün ikinci durağı ise Kestel oldu. Kestel'de esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ödünç, halkın taleplerini ve beklentilerini dinledi. Kestel Belediye Başkanı Yener Acar ile Vani Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin mezuniyet törenine katılım sağlayan Ödünç, yeni mezunların heyecanını paylaştı. Daha sonra Derekızık'ta vatandaşlarla buluşan Ödünç, 24 Haziran Seçimleri öncesinde destek istedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 11:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER