AK Parti Bursa Milletvekili Işık, Gemlik Belediye Başkanı Sertaslan’ı ziyaret etti

AK Parti Bursa Milletvekili Işık, Gemlik Belediye Başkanı Sertaslan’ı ziyaret etti


AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ı ziyaret ederek, başarı dileklerini iletti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Vekil Işık’a, AK Parti Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut da eşlik etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Vekil Işık, belediye başkanımız 5 sene boyunca oy veren, vermeyen herkesi kucaklama sözünü verdi. Biz de destek olup, hep birlikte vatandaşımız için çalışacağız. Gemlik Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan’a, tüm meclis üyeleri ile birlikte huzurlu bir çalışma ortamı diliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan da, “Gemlik’i hasret kaldığı hizmetlerle buluşturarak, hak ettiği seviyeye getirmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirterek, “Doğruluktan ayrılmayacak, ilçemizi yeni proje ve hizmetlerle buluşturacağız. Birlik beraberlik kardeşlik ve sevgi ile Gemlik Belediyesi olarak bir kesimin değil, herkesin belediyesi olacağız” diye konuştu.
Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 11:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER