Başkan Dündar, 136 mahallemizin tamamına hizmet götürüyoruz

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle gezileri kapsamında Ebu İshak Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahallede

Başkan Dündar, 136 mahallemizin tamamına hizmet götürüyoruz
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle gezileri kapsamında Ebu İshak Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahallede yaşanan sıkıntıları dinleyen Başkan Dündar, sıkıntıların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını söyledi.

Düzenli olarak mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın son durağı Ebu İshak Mahallesi oldu. Mahalleyi gezerek vatandaşların sıkıntılarına ve taleplerine kulak veren Başkan Dündar, her mahallede olduğu gibi Ebu İshak Mahallesi’nde de ihtiyaç duyulan hizmetlerin belediye imkanları ölçüsünde devam ettiğini kaydetti.

Mahalle ziyaretleri ile vatandaşların ihtiyaçlarını ve taleplerini yerinde tespit ettiklerini ifade eden Dündar, “Vatandaşlarımızdan gelen taleplerin notlarını alıyoruz ve talimatlarımızı veriyoruz. Osmangazi'de merkezden en uç noktaya kadar sorumluluk alanımızdaki 136 mahallemizin tamamına hizmet götürüyoruz. Ebu İshak Mahallesi sakinlerimizin de taleplerini dikkate alarak hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 13:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER