Başkan Dündar’dan Geçmiş Olsun Ziyareti

Başkan Dündar’dan Geçmiş Olsun Ziyareti

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Maksem Mahallesi’nde meydana gelen patlama sonucu büyük hasar gören bölgeyi ziyaret ederek, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Osmangazi ilçesine bağlı Maksem Mahallesi’nde 3 katlı binada doğalgaz patlaması meydana geldi. Yaşanan üzücü olayın hemen ardından Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ile birlikte patlamanın yaşandığı bölgeyi ziyaret etti. Doğalgaz patlamasının olduğu bölgede incelemelerde bulunan Başkan Dündar, olay sonrası meydana gelen enkazın en yakın zamanda kaldırılacağını belirterek, mahalle sakinleri ile yakından ilgilendi.

Patlamada 6 yaralının bulunduğunu, bunlardan 1 kişinin durumunun ağır olduğunu belirten Başkan Dündar, “İnşallah olayda yaralanan tüm vatandaşlarımız sağlığına en yakın zamanda kavuşur. Kendilerine ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor, böyle bir olayı tekrar yaşamamamızı temenni ediyorum. Belediye olarak, bu üzücü olayda üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Binaların daha güvenli hale gelmesi için etrafta temizlik çalışması yaparak, binanın sağlamlık durumuna bakacağız. Arkadaşlarımız ön çalışmaları ile birlikte gerekirse yıkım kararı alacak. Vatandaşlarımızın doğalgaz kullanımında kurallara uyarak tesisatlarını döşemelerini rica ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER