Bursa’da İHA-1 ve İHA-0 eğitimi sona erdi

Bursa’da İHA-1 ve İHA-0 eğitimi sona erdi


Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde, 23-25 Mayıs'ta FC Air Studio Ankara ve Soleil Art Ajans tarafından verilen ve yoğun katılımla gerçekleştirilen eğitimlerde, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce yetkilendirilmiş uzman eğitmenler görev aldı.

Simülasyon destekli verilen eğitimlerde, güvenli uçuş ve kamera teknikleri konusunda da eğitim alan katılımcılar, eğitim sonunda yapılan değerlendirme sınavıyla pilot belgelerine almaya hak kazandı.
Sertifikalar eğitimin sonunda katılımcılara takdim edildi.

Organizasyon sorumlusu Zafer Güder, yaptığı açıklamada, Bursa'da ikinci kez bu eğitimi düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

İlk eğitimde yoğun bir katılım olduğunu hatırlatan Güder, “Bu eğitimde de yoğun bir katılım vardı. Son derece uzman eğitmenler tarafından verimli bir eğitim oldu. Tüm heyecanımızla bu eğitimleri yapmaya devam edeceğiz. Bursa’da bir ilki gerçekleştirmiştik şimdi de ikincisini başarıyla tamamladık. Bundan sonra yine Bursa’da eğitimlerimiz olacak. Başka illerden de yoğun talepler var. Kısa süre içinde bunları da değerlendirip il il bu eğitimleri düzenleyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 17:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER