Gemlik Belediyesi Bağlantı yollarını yeniliyor

Gemlik Belediyesi ekipleri tarafından Cihatlı-Aykent yolunda yol genişletme çalışmalarına başlandı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Y

Gemlik Belediyesi Bağlantı yollarını yeniliyor
Gemlik Belediyesi ekipleri tarafından Cihatlı-Aykent yolunda yol genişletme çalışmalarına başlandı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Yalova-İstanbul yolu üzerinde bulunan, Cihatlı Mahallesi bağlantı yolu genişletiliyor. Güzergâhın trafiğine daha rahat bir nefes aldırmak amacıyla yoğun çalışmaların sürdürüldüğü bölgede, Toplu Konutların yanı Eşref Dinçer ve Cihatlı Mahallesine de ulaşımın daha kolay sağlanacağı bildirildi.

Yapılan çalışmalarla alakalı açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, TOKİ ve Cihatlı Toplu Konutlarına yerleşimin başlamasıyla birlikte yolların kullanımının artacağından dolayı çalışmalara hız verdiklerini söyledi. Yol üzerinde iki aracın yan yan”a geçmekte zorlandığını, keskin virajlarda da olası aksilikleri önlemek adına genişletme çalışması yapıldığını ifade eden Başkan Yılmaz, İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı bitirip bu yolları daha geniş ve sıcak asfalt yapılmış halde hizmete sunacağız” dedi. Çalışmaları sık sık denetleyen Başkan Refik Yılmaz, yol genişletme ve onarım çalışmalarının program dâhilinde devam edeceğini sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 13:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER