Gemlik Belediyesinin'den Kent Estetiğine dokunuşlar

Gemlik Belediyesi’nin kent estetiğine yönelik yeşillendirme projelerine ara vermeden devam ediyor. Bir yandan mevsim koşullarına paralel olarak çalışm

Gemlik Belediyesinin'den Kent Estetiğine dokunuşlar
Gemlik Belediyesi’nin kent estetiğine yönelik yeşillendirme projelerine ara vermeden devam ediyor. Bir yandan mevsim koşullarına paralel olarak çalışmalarına hız veren ekipler diğer yandan ilçenin farklı noktalarında bulunan cadde ve sokaklara estetik görünüm vermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesinde de hummalı bir çalışma yürüten Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şev taşları ile döşedikleri cadde ve sokakları estetik görünümüne kavuşturuyor.
Şev taşı döşeme çalışmalarıyla renklenen peyzaj hamlelerinin, ilçenin yeşile yönelik çehresini değiştirdiğine dikkat çeken Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Daha yeşil ve daha güzel bir Gemlik için, mevsimlik çiçek ve bitki ekimi, ağaçlandırma ve çevre düzenlemesi çalışmalarının aralıksız devam edeceğini söyledi. Çalışma yapılan alanlardaki sulama sistemleri konusunda da duyarlı olduklarını belirten Başkan Yılmaz, çalışmaların tamamlanmasının ardından yeşil alanların bakımlarının da düzenli olarak yapılacağını sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 13:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER