OBAM'lı Öğrenciler Lunaparkta Eğlendi

Osmangazi Belediyesi Engelli Bakım Merkezi’nde (OBAM) eğitim gören engelli vatandaşlar, Engelliler Haftası’nı lunaparkta eğlenerek kutladı. Osman

OBAM'lı Öğrenciler Lunaparkta Eğlendi
Osmangazi Belediyesi Engelli Bakım Merkezi’nde (OBAM) eğitim gören engelli vatandaşlar, Engelliler Haftası’nı lunaparkta eğlenerek kutladı.

Osmangazi Belediyesi’nin Engelliler Haftası kapsamında düzenlediği etkinliğe OBAM’da eğitim gören öğrenciler katıldı.

Aileleriyle birlikte evlerinden alınarak lunaparka götürülen öğrenciler, hız treni, gondol, çarpışan otomobil gibi birçok eğlence aracına binerek unutulmaz bir gün yaşadı. Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Döner’in de katıldığı etkinlik, engellerin ortadan kalktığının en büyük simgesi oldu.  Lunaparktaki oyuncaklarda büyük mutluluk yaşayan engelli öğrenciler, daha sonra Kültürpark içerisindeki gölette gezi sandallarına binerek günü noktaladı. 

Osmangazi Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Sevcan Yaman, Engelliler Haftası’nda düzenledikleri bu etkinliği geleneksel hale getirdiklerini belirterek, “Hem engelli vatandaşların, hem velilerin böyle özel bir gün geçirmelerini sağladığı için Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’a teşekkür ediyorum” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 17:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER