Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu Başlıyor

Osmangazi Belediyesi tarafından tiyatronun geniş kitlelere yayılması, çocuk ve gençlerin tiyatro alanında kendilerini geliştirmesi ve yetiştirmesi amac

Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu Başlıyor
Osmangazi Belediyesi tarafından tiyatronun geniş kitlelere yayılması, çocuk ve gençlerin tiyatro alanında kendilerini geliştirmesi ve yetiştirmesi amacıyla hayata geçirilen ‘Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu’ yeni döneme merhaba diyor.

Her yıl gerçekleştirdiği kurslar ile tiyatro dünyasına yeni yetenekler kazandıran Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu, yeni sezon kurs kayıtları başlıyor. Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu’nda 16 yaş ve üzeri grubun eğitimleri 1 Ekim tarihinde başlayacak. 9-10-11 yaş Yaratıcı Drama dersleri ise 7 Ekim’de başlayacak. Soğanlı Kültür Merkezi’nde hafta sonları düzenlenecek olan Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu’nda dersler Devlet Tiyatro Sanatçısı Arzu Tan Bayraktutan ve Pedagog Dramaturg Nurdan Özgür eğitmenliğinde gerçekleşecek.

Osmangazi Belediyesi Tiyatro Okulu kursiyerleri geçen sezon Üstün Dökmen’in Komşu Köyün Delisi ve Feraizcizade Mehmet Şakir’in İlk Gözağrısı oyunlarını sahnelemiş ve büyük beğeni toplamıştı.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 17:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER