Yıldırım'da dolu dolu ramazan yaşanıyor

Bayrak Meydanı’nda düzenlenen programlara ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterirken son olarak ünlü tasavvuf müziği sanatçısı Celalettin Ada, seslendi

Yıldırım'da dolu dolu ramazan yaşanıyor
Bayrak Meydanı’nda düzenlenen programlara ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterirken son olarak ünlü tasavvuf müziği sanatçısı Celalettin Ada, seslendirdiği ilahilerle Yıldırımlılara maneviyat dolu bir gece yaşattı. Yıldırım Belediyesi tarafından ‘Yıldırım’da Ramazan’ etkinliklerinde birbirinden güzel eserlerini ilçe sakinleri için seslendiren Celalettin Ada, Aşkın Kalbine Ezgiler, Aşk'ı Dergah, Yollar ve Figan albümlerinden söylediği ilahilerle seyircilere duygu dolu anlar yaşattı.

Programın sonunda gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, "Ramazan'ın ulvi atmosferine yakışan etkinlerle bizleri ilçe sakinleriyle buluşturan Yıldırım Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Edebali'ye çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Yıldırım’da Ramazan etkinliklerinde ilahi dinletileri, 1 Haziran Cuma günü Yıldırım Belediyesi Cazibe Merkezi’nde Yavuz Değirmenci konseri ile devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 17:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER