Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu İstanbul'da sahne aldı

Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, bu yıl İstanbul’da ilki düzenlenen Uluslararası Dragos Dans ve Müzik Festivali’ne katılarak sanatseve

Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu İstanbul'da sahne aldı
Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, bu yıl İstanbul’da ilki düzenlenen Uluslararası Dragos Dans ve Müzik Festivali’ne katılarak sanatseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

Dünya barışına katkı sağlamak amacıyla İstanbul’da bu yıl ilki düzenlenen Dragos Dans ve Müzik Festivali, sahnesinde farklı kültürleri ağırlayarak sanatseverleri bir araya getirdi. Festivalde, Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu da sahne aldı. Şefliğini Filiz Başıbüyük’ün üstlendiği koro, Kartal Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde katılımcılara müzik ziyafeti sundu. Karcığar Faslı, Solistler Geçidi ve Vatan adlı eserlerden oluşan repertuar sergileyen koro ayakta alkışlandı. Konserin sonunda festivale ev sahipliği yapan Dragos Derneği Başkanı Serdar Taştanoğlu, Nilüfer Türk Sanat Müziği Koro Şefi Filiz Başıbüyük’e çiçek takdim ederek tüm koristlere teşekkür belgesi verdi.
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 11:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER