Yıldırım'da Huzurevi Sakinlerinin Hıdırellez coşkusu

İnsan odaklı hizmetleriyle ilçe sakinlerinin gönüllerine dokunan Yıldırım Belediyesi, öncelikli hizmet grupları arasında yer alan yaşlıların her f

Yıldırım'da Huzurevi Sakinlerinin Hıdırellez coşkusu
İnsan odaklı hizmetleriyle ilçe sakinlerinin gönüllerine dokunan Yıldırım Belediyesi, öncelikli hizmet grupları arasında yer alan yaşlıların her fırsatta yanlarında olmaya devam ediyor. Ali Osman Sönmez Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen Hıdırellez programında Türk Sanat ve Türk Halk müziğinin en sevilen eserleri seslendirilerek yaşlılar keyifli bir gün geçirdi.

Şefliğini Yıldırım Belediyesi Sosyal Destek ve Rehberlik Merkezi’nde (BEDESTEM) eğitmeni Sadullah Öztürk’ün üstlendiği, huzurevi sakinleri ve personelinden oluşan gönüllü koronun söylediği eserlerle Hıdırellez coşkusu yaşandı. Programa katılan huzurevi sakinleri, moral konserlerinin yanı sıra YIL-MEK tarafından düzenlenen ebru, resim, müzik gibi kurslar ile hobilerle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerle Başkan İsmail Hakkı Edebali’nin de kendilerini yalnız bırakmadığını belirterek memnuniyetlerini ifade etti.
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 15:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER