Şebnem Ferah, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı İzmir Narlıderede kutladı

Şebnem Ferah, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı İzmir Narlıderede kutladı

Yayınladığı ilk albümü “Kadın”dan bu yana söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile Türk müzik tarihinde önemli bir yer edinen Şebnem Ferah, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yıldönümünü İzmir Narlıdere Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı’nın açılışı ile birlikte, 20 bin kişinin katılımı ile kutladı.

Şebnem Ferah, “Kadın” (1996)’dan “Parmak İzi” (2018) albümüne uzanan geniş ve özel repertuvarıyla dinleyicisine hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir konser performansı daha sergiledi.

Son albümüne adını veren “Parmak İzi” şarkısı ile muhteşem bir konser açılışı yapan Ferah, konserine, “Çakıl Taşları", "Birileri Var”, “Mayın Tarlası”, "Sigara", "Sil Baştan" ve "Yağmurlar" gibi klasik haline gelmiş şarkılarını sevenleri için yorumladı. Ferah, iki  saate yakın süren performansıyla, unutulmaz bir konsere daha imza atarak fırtına gibi esti.

Konser sonunda Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Şebnem Ferah’a sahnede verdiği çiçekle teşekkür etti.

Sahnedeki ışık gösterileri, özel olarak hazırlanan videolar ve Şebnem Ferah’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden müzikseverler, unutulmaz anlar yaşadı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER