Vali Küçük ; Şampiyon Bursa Ampute takımını misafir etti

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu, Bursa Ampute Spor Kulübü Başkanı Faruk Kuzu ve takım oyuncularını misafir etti

Vali Küçük ; Şampiyon Bursa Ampute takımını  misafir etti
Bursa Valisi İzzettin Küçük, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu, Bursa Ampute Spor Kulübü Başkanı Faruk Kuzu ve takım oyuncularını misafir etti.

13 Mayıs Pazar günü Mihraplı’da Adana Ampute takımı ile şampiyonluk karşılaşmasına çıkan ve birincilik kupasını alan Bursa Ampute takımını kabul eden Vali Küçük; “ Herkesin bildiği gibi Ampute takımlarımız sporun parlayan yıldızı oldular. Gerek Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Takımımız gerek başarı üzerine başarı imzası atan Bursa Ampute takımımız çok çalışmalarının, azimli çalışmalarının karşılığını şampiyonluk kupasını kulüplerine taşıyarak aldı.

2017 – 2018 sezonu 1. Lig, 1. Grup birincisi olan Bursa Ampute takımımız, Adana Ampute takımına karşı vermiş olduğu mücadeleyi 10-0 gibi açık ara farkla kazanarak Anneler Gününde kazandıkları bu kupayı tüm annelere atfeden başta Kulüp Başkanı Faruk Kuzu ve takımını bende yürekten kutluyorum. Sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz, destek olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Vali Küçük’e her ihtiyaç duyduklarında yanında olduğunu ve çıktıkları her maçta manevi desteklerini yüreklerinde hissettiklerini belirten Bursa Ampüte Spor Kulübü Başkanı Faruk Kuzu; “Sayın Valimiz ile sürekli irtibat halindeyiz. İhtiyaç duyduğumuz her konuda bizim yanımızda yer almakta. Bizde Adana Ampute ile yapmış olduğumuz maç sonunda kazandığımız bu kupanın sevincini Sayın Valimiz İzzettin Küçük ile paylaşmak istedik. Kendisine bize verdikleri destek için şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Bursa Ampute takımı 13 Mayıs Anneler Gününde kazandıkları birincilik kupasını tüm annelere armağan etti.
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 16:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER