Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Türkiye'de vergi reformu gerekiyor şu anda vergiler yüzde  %10 olmalı 65 il'de vergiler 15 sene boyunca sıfırlanmalı,Türkiye'de toplanan vergilerin yüzde 80'i İstanbul, İzmir Ankara, Bursa ve Kocaeli'den toplanıyor.Ülkemizde ekonomik sorunlar var. Türkiye'de vatandaş ne iktidara nede muhalefete güveniyor. Vatandaşlarımız, Tek partiyi Türkiye'nin çözmü olarak göreceklerdir.

Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı anketleri yapılıyor isimler hep aynı, Türkiye'de 85 milyon insan var sadece bunlar mı aday olacak?  adaylar arasında Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun isimleri geçiyor ama kimse bence aday olmayacak. Kemal Kılıçdaroğlu akıllı adam kazanamayacağı bir seçime girmez, girerse onu sokakta gezdirmezler, Bu adaylara sormuyorlar ki Ekonomi bilgi birikim var mı diye ben bunları gördükten sonra bende adayı olabirim.

Doğuya gittim halktan çok büyük ilgi gördüm. Kürt kardeşlerim gelip bana babamı anlatıyorlardı. HDP'ye oy verenlerin yüzde %95'i PKK'dan nefret ediyorlar,PKK'da yok orda çözüm sürecinde oradaki kürt vatandaşlarımız çok sıkıntı çekmişler, Selahattin Demirtaş'ın geçen yaptığı açıklamada Çanakaleye gidecem şehitlerimize dua edicem dedi ama çok geç kaldı daha önce yapsaydı bu açıklamayı keşke. Kürt Vatandaşlarımızın derdi Türkiye'yi bölmek değil.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, ben mevki makam hepsini gördüm Başbakanlık ,Cumhurbaşkanlığı Türkiye'de  siyaseti insanlar makam ve para için yapıyorlar, Biz siyasette kavga etmeyeceğiz benim babam Turgut Özal bana oy verin diyemezsin.Yok öyle bir şey Anavatan Partisi kuruldu yıllardır neden oy alamıyor ?  Babamın fotoğrafını asmakla olmuyor, ben Malatya'da 427 köy gezdim tek tek 4 ay boyunca vatandaşa dokunacaksın.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal,  Babama bir gün sordum baba o kadar şey yaptın en büyük icraattın nedir dedim. Rahmetli Babam Turgut Özal bana en büyük icraat Türk insanının zihniyetini değiştirmektir dedi.