İmtiyaz Sahibi:

M.M.A RADYO VE TV YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Genel Yayın Yönetmeni: Selim Ağbayrak

Muhabirler:  A. Aziz Elbi - Damla Elbi

Hukuk Danışmanı: Figen Şahin Sarıbal

Mali Müşavir: Mustafa Nedim Aydın

Haber Ajansı: İHA Haber Ajansı

Yönetim Adresi:

Selçukhatun mahallesi Hocaalizade Caddesi Yılmazsoy işhanı No:6

Telefon: 0224 220 15 08

E-posta: [email protected]

     

Sicak Havadis  İHA Ajansı abonesidir.

YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. sicakhavadis.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. sicakhavadis.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
Yasal Bildirimler İçin
sicakhavadis.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya kuruluşlar [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Figen Şahin Sarıbal tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
sicakhavadis.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.