Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin dört bir yanına kurulan dev ekranlarda, Bursalılar A Milli Futbol Takımımızın Portekiz maçını büyük bir coşkuyla izledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Yıldırım Sağlık Parkı'nda vatandaşlarla birlikte maçı takip etti.

Coşkulu Destek

Büyükşehir Belediyesi, A Milli Futbol Takımımızın EURO 2024 Avrupa Şampiyonası'ndaki heyecanını Bursalılarla paylaşmak için dev ekranlar kurdu. Kent Meydanı, Mihraplı Parkı, Kumla İskele Meydanı ve Yıldırım Sağlık Parkı'nda kurulan dev ekranlara akın eden binlerce vatandaş, ellerinde Türk bayraklarıyla Portekiz maçının coşkusunu yaşadı. Maç başlamadan saatler önce alanları dolduran Bursalılar, milli takımın mücadelesini omuz omuza, büyük bir heyecanla izledi.

Başkan Bozbey de Maçtaydı

Bozbey, Odunluk İstasyonu'nda incelemelerde bulundu. Bozbey, Odunluk İstasyonu'nda incelemelerde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Yıldırım Sağlık Parkı'nda vatandaşlarla birlikte maçı izledi. Dört farklı noktaya dev ekran kurduklarını belirten Başkan Bozbey, milli takımın Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki maçlarını büyük bir keyifle takip ettiklerini ifade etti. Başkan Bozbey, "Yıldırım'da mahalle sakinlerimizle birlikte maçı izledik. Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'nda ilk 16'ya kalacağına inanıyorum" dedi.

Birlik ve Beraberlik Mesajı

Büyükşehir Belediyesi'nin bu anlamlı organizasyonu, milli takıma olan desteği ve birlik ve beraberlik mesajını da gözler önüne serdi. Farklı noktalarda kurulan dev ekranlar sayesinde binlerce Bursalının milli maçı coşkuyla izlemesi, kentin milli takıma olan desteğini bir kez daha ortaya koydu.

Editör: Sıcak Havadis