Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında Dağlı vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Her iki buluşmada da yoğun ilgi gören Dinçer, Mudanya'nın sorunlarını ve çözüm yollarını masaya yatırdı.

Dağlı Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Mudanya Dağ-Der üyeleriyle bir araya gelen Dinçer, Mudanya'nın özel bir ilçe olduğunu ve korunması gerektiğini vurguladı. Sorunların çözümü için projeleri olduğunu ve Dağlı vatandaşlarla aktif bir iletişim içinde olacağını söyledi. Dağlı vatandaşların Mudanya'ya değer kattığını ve birlikte ilçeyi daha konforlu bir hale getirebileceklerini ifade etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Fikir Alışverişi

İlçe Okul Aile Birliği temsilcileriyle de buluşan Dinçer, ilçedeki her sorunun çözümü için gerekli planları olduğunu ve hep birlikte keyifle yaşanacak bir Mudanya ortaya çıkaracaklarını söyledi.

Alper Taban: "Hizmet seferberliğimizi aksatmadan sürdüreceğiz." Alper Taban: "Hizmet seferberliğimizi aksatmadan sürdüreceğiz."

Köy Ziyaretleri ve Doğumgünü Sürprizleri

Gümüşhaneli vatandaşlarla buluşan ve Dedeköy, Hasköy ve Aydınpınar'da köy ziyaretleri gerçekleştiren Dinçer, sorunları dinledi ve çözümü için çalışacaklarını ifade etti. Her hafta köy ziyaretleri, 15 günde bir halk buluşmaları ve kuracakları sistemle vatandaşların sorunlarını kolayca iletebilmelerini sağlayacağını belirtti.

Seçim çalışmaları sırasında Gökhan Dinçer'e eşi Özlem Dinçer ve oğlu Burak Dinçer seçim ofisinde doğumgünü sürprizi yaptı. AK Parti il ve ilçe mevcut ve eski gençlik kolları başkanları ile bir araya gelen Dinçer, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Hentbol sporcularıyla da antrenmanlarını izledi ve doğumgünü pastası keserek yeni yaşını kutladı.