Seçim heyecanı her geçen gün artarken, Yıldırım Belediye Başkan Adayı Mehmet Önder Mutlu da çalışmalarını hızlandırıyor. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte sahura kadar vatandaşlarla buluşan Mutlu, "Yıldırım çaresiz değil, çare biziz. Birlikte mutlu, sağlıklı ve güvenli bir Yıldırım kuracağız" diyor.

Mutlu ve Gün, Değirmenönü'nde İftar Yapıp Ziyaretlerini Sürdürdüler:

Cumhuriyet Halk Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı Mehmet Önder Mutlu ve İlçe Başkanı İlhami Gün, Değirmenönü Mahallesi'nde iftarlarını açarak ziyaretlerine devam ettiler. İş insanı Halim Öztürk'ün evini ziyaret eden Mutlu, daha sonra Muş Varto Kaygıntaş Köylüleri Derneği'ne misafir oldu.

Derneklerden Destek ve Dernekler Yerleşkesi Sözü:

Alper Taban: "Hizmet seferberliğimizi aksatmadan sürdüreceğiz." Alper Taban: "Hizmet seferberliğimizi aksatmadan sürdüreceğiz."

Dernek yönetici ve üyelerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Mutlu, hemşehrilerine gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti. Yıldırım'daki sorunların arttığını ve çözüm beklediğini dile getiren Mutlu, dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecek, çalışmalarını hızlandıracak ve her türlü imkana olanak sağlayacak bir dernekler yerleşkesini Yıldırım'da hayata geçireceklerini söyledi. Mutlu, hemşehrilerine seslenerek Yıldırım'ı yaşanabilir bir kente dönüştürmek için desteklerini beklediğini ifade etti.

Karapınar'a Güvenli Bir Gelecek:

Yıldırım'ın son mahallelerinden biri olan Karapınar'ın kaçak yapılaşma ve yetersiz alt yapı hizmetleriyle baş başa bırakıldığını belirten Mutlu, burada altyapı çalışmalarına hız vereceklerini söyledi. Mutlu, Karapınar'ın çocuklarının ve gençlerinin geleceksiz bırakılmayacağını, hep birlikte daha güvenli bir kent inşa edeceklerini vurguladı.