Bursaspor'un yeni teknik direktörü Pablo Martin Batalla, 3 yıllık sözleşmeye imza attı ve yeşil-beyazlı taraftara büyük bir müjde verdi: "Diego Simeone gibi 12 yıl burada kalmak istiyorum!"

Yeni Sezon Heyecanı:

2010 yılı Süper Lig şampiyonu Bursaspor, yeni sezonda TFF 3. Lig'de mücadele edecek. Yeşil-beyazlılar, bu yeni dönemde efsane futbolcularından Pablo Martin Batalla'yı teknik direktörlük koltuğuna oturttu.

Yeni Sağlık Merkezi, 7 bin vatandaşa hizmet verecek Yeni Sağlık Merkezi, 7 bin vatandaşa hizmet verecek

Batalla'dan Güçlü Mesajlar:

Batalla, imza töreninde yaptığı açıklamada Bursaspor'a olan sevgisini ve heyecanını dile getirdi. Bursaspor'un kendisi için bir aile olduğunu ve buraya tekrar dönmekten büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Nilüfer Deneyimi ve Teklifler:

Nilüfer'de edindiği tecrübeden dolayı birçok kulüpten teklif aldığını ancak Bursaspor'un planı ve transfer tahtasının açılması nedeniyle bu teklifleri reddettiğini aktardı. Ailesinin de desteğini alarak Bursaspor'da olmaktan duyduğu gururu dile getirdi.

Taraftarlara Çağrı ve Uzun Vadeli Hedefler:

Yeşil-beyazlı taraftarları 22 Temmuz'daki sezon açılış idmanına davet eden Batalla, kısa vadede şampiyonluk hedefi koyduğunu açıkladı. Uzun vadeli planı ise Bursaspor'da tıpkı Atletico Madrid'in teknik direktörü Diego Simeone gibi 12 yıl kalmak ve bu kulübe önemli katkılar sağlamak.

Başkan Çelik'ten Güven ve Destek:

Bursaspor Başkanı Enes Çelik de Batalla'nın imza töreninde yaptığı konuşmada, Batalla'ya olan inancını ve güvenini dile getirdi. Batalla'nın Bursaspor'a önemli katkılar sağlayacağına inandığını ve hocalık kariyerinin de futbolculuğu kadar başarılı olmasını temenni ettiğini söyledi.

Editör: Sıcak Havadis