Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler: ''Bursaspor camiasının bayramını kutluyorum.''

Mudanya'da sinek ve haşerelere karşı ilaçlama yapılıyor Mudanya'da sinek ve haşerelere karşı ilaçlama yapılıyor

Bursaspor Kulübü, Kurban Bayramı'nın ilk gününde ihtiyaç sahibi 500 aileye kurban eti ve gıda yardımı yaptı. Ekip Lideri Emin Adanur, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılan kurban eti kolilerini tek tek elleriyle hazırlayarak sosyal sorumluluk projesiyle birebir ilgilendi. Dağıtımına devam edilen kolilerle ilgili açıklamalarda bulunan Emin Adanur, projeden dolayı duyduğu manevi huzuru dile getirerek ''Öncelikle tüm Bursaspor camiasının bayramını kutluyorum. 1963 yılından bu yana ilk kez böyle bir proje yapıldı. Gelen herkesten Allah razı olsun. Biz her konuda sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştireceğiz. Ramazan bayramında, Kurban bayramında, sağlık konularında elimizden gelen her şekilde destek vereceğiz'' ifadelerini kullandı.

Projeyle birebir ilgilenen diğer isim de Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler oldu. Gülgüler de yaptığı açıklamada ''Bursaspor camiasının bayramını kutluyorum. Geldikleri için Allah herkesten razı olsun el birliği ile herkese yardımcı olmaya çalışacağız'' ifadelerini kullandı.

Dağıtımı, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne gelen gönüllü Bursaspor  taraftarları tarafından gerçekleştirildi. Kurban eti dağıtım işleminin sona ermesiyle birlikte Bursaspor gönüllü taraftarlar bugünün anısına Ekip Lideri Emin Adanur ve Başkan Hayrettin Gülgüler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.