Cem Uzan: Ben Cumhurbaşkanı adayıyım. Haziran 2023'te Türkiye'ye Cumhurbaşkanı olacağım.

Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif TBMM Başkanlığına sunuldu Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif TBMM Başkanlığına sunuldu

Yürekten söylüyorum: ÖZGÜRLÜK, ZENGİNLİK, HEDEF AVRUPA BİRLİĞİ. 3 sene içerisinde AB ile tam üyelik anlaşması imzalanacak. 5 sene sonunda üyelik tamamlanmış olacak. Şunu çok iyi biliyorum: Bunu benden başka yapabilecek kimse yok. BEN YAPARIM.Gençlerin Cem abisiyim. Tüm gençlerimize namus sözü: Türkiye, Avrupa Birliği'ne dahil OLACAK.Bira, rakı, şarap, viski ve her türlü alkollü içecekte ÖTV sıfır (0) olacak. Sadece KDV olacak. +Satış için izin alınması gerekmeyecek. Yalnızca bildirimde bulunulacak.

Cem Uzan, Başbakan değil, Cumhurbaşkanı olacağım. Yasaklar, millet oy verdiği sürece kimsenin önünde engel olmuyor.Bu yıl içinde medyaya geri dönüyorum. Bununla ilgili çalışmalarımızı yürütüyorum. Hem siyasette, hem de özgür medyada olacağım.Seçim 25 Haziran 2023'te olacak ve Recep Tayyip Erdoğan dönemi bitecek, emekli olacak. Türkiye yeni bir sayfa açacak.