Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, tarafından Bursa İl Başkanı olarak ataması yapılan Emrah Tuncer'in ataması yapıldı, Partimizde Kadınların ve gençlerin söz hakkı olduğunu partimizin kapıları onlara sonuna kadar açık diyen Çelebi, Kadınlara ve gençlere yer veriyoruz  yeni nesil siyaset yaptıklarını ifade etti.  Başkan Çelebi, Türkiye'nin en genç il Başkanı Emrah Tuncer'in atamasını yaptık. Bursa'nın Anavatan Partisi'nin Kalesi olduğunun altını çizdi. Bursa İl Başkanlığı açılışımız için çok yakında Bursa'ya geleceğini söyledi.

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, 2024 Yerel seçimlerinde Anavatan Partisi' nin seçime girebilecek yeterliliği olduğunu  Partisi'nin  Yerel seçimlere hazır olduğunu vatandaşlarımız hiç merak etmesinler çaresizlik çare değildir dedi.

Osmangazi Meydanı'nda Sinan Akçıl Coşkusu! Osmangazi Meydanı'nda Sinan Akçıl Coşkusu!

 Çelebi; Halkımız temel ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda. Kiralık ve satılık evler ateş pahası, pazar, çarşı el değil can yakar vaziyette. Faturalar cabası. İktidar ise lüksünden, şatafatından vazgeçmiyor. Enflasyon uygulanmayan politikalar sebebiyle git gide yükseliyor. Türkiye enflasyonda birinci sırada yer alıyor. Türkiye iflasa sürükleniyor, halkımız enflasyona ezdiriliyor."dedi.