Aziz Yıldırım; Dün Fenerbahçe'de olağan seçimli kongre gerçekleşti ve Ali Koç ve yönetimi üyelerin oylarıyla göreve getirildi. Seçim sonrası bir açıklama yapan Aziz Yıldırım, yeni yönetime başarılar dilerken, Fenerbahçe'nin bundan sonra şampiyonluklara ulaşacağına olan inancını dile getirdi.

Yıldırım konuşmasında şunları söyledi:

Deprem olduğunda yüzde 40 oranında yapının yıkılacağı raporlarda gözüküyor Deprem olduğunda yüzde 40 oranında yapının yıkılacağı raporlarda gözüküyor
  • "Dün yapılan kongrede Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun."
  • "Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, ÇOCUKLARA, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim."
  • "Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız."
  • "Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle, Hepinizi saygıyla selamlıyorum."
Editör: Sıcak Havadis