Burgaz'da coşkulu bir atmosferde gençlerle buluşan AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, Mudanya'nın her köşesinde yoğun ilgi gördü. Gençlerle bir araya gelen Dinçer, Mudanya'nın spor ve gençlik alanında önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurguladı.

Gençlere Verilen Önem:

Nilüfer’de Sporun kalbi bir ay boyunca  atacak Nilüfer’de Sporun kalbi bir ay boyunca atacak

31 Mart yerel seçimlerinde Mudanya'yı AK Parti ile yönetmeye talip olan Dinçer, gençlere Mudanya'da büyük bir önem verdiklerini söyledi. Dinçer, "Biz Mudanya'da büyüklerimize evlat, küçüklerimize abi olmaya geliyoruz. Hep beraber görev yapacağız. Mudanya'da spor tesislerinden gençlik merkezlerine kadar çok fazla eksik var. Maalesef bu anlamda geride kalmış durumda" dedi.

Spor ve Gençlik Yatırımları:

Geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın Burgaz'da gençlik merkezi sözü verdiğini hatırlatan Dinçer, "Spor anlamında da önemli çalışmalarımız olacak. Gençlerimizi düşünen birçok projemiz var. Mudanya'mızın 87 bin seçmeninin her birinin elini sıkmak için çalışacağız" dedi.

AK Parti İlçe Başkanı'nın Mesajı:

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Osman Şeker de, "Gelecek sizin. Size çok inanıyor ve güveniyoruz. Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Bu seçimde sizin enerjinize çok ihtiyacımız var. Sizin varlığınızı çok önemsiyoruz" ifadelerini kullandı.

Dinçer'in Hedefleri:

  • Mudanya'da modern spor tesisleri ve gençlik merkezleri inşa etmek
  • Mudanya'yı her branşta sporun merkezi haline getirmek
  • Gençleri spor ve diğer alanlarda teşvik etmek ve desteklemek
  • Mudanya'yı daha yaşanabilir ve cazip bir kent yapmak

Gençlerin Desteği:

Gökhan Dinçer'in Burgaz'da gençlerle buluşması büyük ilgi gördü. Dinçer'in coşkulu bir şekilde karşılanması ve yaptığı konuşmanın alkışlarla kesilmesi, gençlerin AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı'na olan desteğini gösterdi.

Gençlik ve spor, Gökhan Dinçer'in seçim vaatlerinin önemli bir kısmını oluşturuyor. Dinçer, Mudanya'yı gençler için daha cazip bir kent haline getirmeyi ve Mudanya'nın potansiyelini en iyi şekilde kullanmayı hedefliyor.