Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Orhangazi'de sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve hemşeri derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda, Bursa'ya ve Orhangazi'ye yapılan hizmetler ele alındı.

Bursa'ya Dokunan Hizmetler:

Başkan Aktaş, son 5 yılda Bursa'nın 17 ilçesinde de altyapıdan üstyapıya kadar birçok alana dokunduklarını vurguladı. Verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini ve bazı projelerde de çalışmaların sürdüğünü belirten Aktaş, "Bursa bizim için değerli. Bizim sevdamız Bursa" dedi.

Orhangazi'de Yoğun Çalışmalar:

Aktaş, Orhangazi'de de yoğun bir tempoyla işleri yürüttüklerini anlattı. Ulaşımdan kentsel dönüşüme, sosyal yatırımlardan spora kadar Orhangazi'ye kazandırılan hizmetler hakkında bilgi verdi.

Osmangazi’de Erkan Aydın dönemi başladı Osmangazi’de Erkan Aydın dönemi başladı

Deprem Anı:

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'ın konuşması sırasında Gemlik merkezli 3.5 büyüklüğündeki depremi de tüm katılımcılar hissetti. Birlik ve beraberlik içerisinde Bursa ve Orhangazi için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Aydın, destek ve katkılarından dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür etti.