Şadi Özdemir, resmen göreve başladı. Şadi Özdemir, resmen göreve başladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kestel'de  Sabah namazının ardından vatandaşlara çorba dağıtan Başkan Aktaş, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve hemşeri dernekleri temsilcileriyle bir araya geldi.

Darül Şifa Yaşlı ve Engelli Bakım Merkezi'ni ziyaret eden Başkan Aktaş, hizmet alan vatandaşlarla sohbet etti ve tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı. Ziyaretin sonunda Başkan Aktaş'a mozaik taşlarıyla yapılmış Türk Bayrağı tablosu hediye edildi.

Fabrika ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Aktaş, Kestel teşkilatıyla da bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Günün sonunda "Kestel Gençlik Buluşması" kapsamında gençlerle buluşan Başkan Aktaş, Bursa'ya dair projelerini paylaştı.

Son 6 yılda Kestel'e önemli yatırımlar yapıldığını belirten Başkan Aktaş, ulaşımdan kültür ve sanata kadar hayatın her alanında projeler geliştirdiklerini söyledi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin şehrin merkezinden en ücra köşesine kadar ihtiyaç duyulan her konuda hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Aktaş, "İlçelerimizin yaşam standartlarını yükseltmek için yoğun mesai harcıyoruz. İlçelerimizi nitelikli yatırımlarla buluşturuyoruz. Şehrin hem bugününü imar ediyor hem de geleceğini inşa etmeye çalışıyoruz. Öte yandan son yıllarda sosyal devlet olma yolunda da önemli adımlar atıldı. Onlardan birisi de Darül Şifa Bakım Merkezi'dir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.