Osmangazi’yi Vatandaşlar ve belediye ekipleri birlikte temizliyor Osmangazi’yi Vatandaşlar ve belediye ekipleri birlikte temizliyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 31 Mart seçimlerinde kendisine gösterilen destekten dolayı Bursalılara teşekkür etmek ve taleplerini dinlemek için Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplu kabul töreninde vatandaşlarla buluştu.

Yoğun ilgi gören törende, Başkan Bozbey'e 3 grup halinde yüzlerce vatandaş tebriklerini iletti ve taleplerini dile getirdi. Törene Başkan Bozbey'in yanı sıra yeni göreve başlayan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ergül Halisçelik, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve şube müdürleri de katıldı.

Bursa Antikacılar ve Antika Sevenler Dernek Başkanı Erdal Sadıçve Heyeti Başkan Mustafa Bozbey'e başarılar dileklerini ilettiler.

Başkan Bozbey Vatandaşlara Teşekkür Ederken, Yeni Dönem İçin Söz Verdi:

Konuşmasında 31 Mart seçimlerinde aldığı destekten dolayı Bursalılara teşekkür eden Başkan Bozbey, göreve başladıktan sonra yoğun ilgiyle karşılaştıklarını ve gelen ziyaret taleplerini karşılamakta zorlandıklarını ifade etti. Bu nedenle Merinos'ta toplu kabul töreni düzenleme kararı aldıklarını belirten Bozbey, "Halkımız sandığa gittiğinde bizlere Bursa'ya yapacağımız hizmetler, hazırlayacağımız projeler için destek verdi. Yoğun bir şekilde tebrik ziyaretlerini kabul ettik. Ancak bayram öncesinde 1400 civarında ziyaret talebi daha vardı. Ortalama 5 kişiden düşünürsek 8-10 bin kişiyi ağırlamak anlamına geliyor. Elbette herkesi makamda ağırlamak isterdik. Ama güzel bir mekanda rahat sohbet etmek imkanı oluşturmak istedik. Gün boyunca 3 grup halinde tüm Bursalıları misafir edeceğiz. Bursalıların sorunlarını, önerilerini, fikirlerini dinlemek istiyoruz." dedi.

Bursalıları gülümseten projeler hayata geçireceklerini belirten Bozbey, "Görevine 'Vira Bismillah' diyerek başlayan Genel Sekreterimiz, genel sekreter yardımcılarımız, daire başkanlarımız, şube müdürlerimiz ve çalışanlarımızla Bursalıları gülümseten projeleri hayata geçireceğiz. Artık işe koyulacağız. Halkımızı gülümseten işlere imza atmalıyız. Projeler yapıldıkça hep birlikte gülümseyeceğiz. Kentin güzelliklerinin keyfini hep birlikte süreceğiz. Burada herkesi tek tek dinlemek istiyoruz. Projelerinizi, yönetici arkadaşlarımızla da paylaşabilirsiniz. İletilen görüş ve önerilerin tek tek değerlendirileceğinin bilinmesini istiyorum." diye konuştu.

Başkan Bozbey ve ekibi, törenin ardından vatandaşlarla tek tek görüşerek taleplerini dinledi. Yoğun ilgi gören Başkan Bozbey, gelen talepleri not alarak gerekli çalışmaları başlatacağını belirtti.

Editör: Sıcak Havadis