Osmangazi Meydanı'nın resmi açılışına sayılı günler kala, tanıtım etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserler serisi Bilal Sonses ile devam etti. Binlerce Bursalı, genç şarkıcının sevilen şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederek unutulmaz bir akşam yaşadı.

Bursa'nın Yeni Buluşma Noktası:

Sunay Akın Eczacılık Kültürü Müzesi’ni Başkan Özdemir’e anlattı Sunay Akın Eczacılık Kültürü Müzesi’ni Başkan Özdemir’e anlattı

Osmangazi Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Osmangazi Meydanı, resmi açılış öncesinde tanıtım etkinlikleri ile Bursalıları buluşturmaya devam ediyor. Meydan, son olarak son dönemde başarılı çıkışıyla dikkat çeken genç şarkıcı Bilal Sonses'e ev sahipliği yaptı.

Coşkulu Bir Konser:

Bilal Sonses, "Yapma", "Cereyan", "Sonu Gelmez", "Dön Diyemem" gibi sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde, Osmangazi Meydanı'nı dolduran binlerce kişiye coşkulu anlar yaşattı.

Başkan Dündar'dan Teşekkür:

Sahneye çıkarak vatandaşları selamlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Meydanı'nın gece gündüz yaşayan Bursa'nın yeni buluşma noktası olduğunu vurguladı. Başkan Dündar, "Gençler, bu meydanı sizler için yaptık. Artık bu meydanda sizler için birçok etkinlik düzenleyeceğiz. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum." dedi.

Konser Serisi Devam Ediyor:

Bilal Sonses'e Osman Gazi biblosu hediye eden Başkan Dündar, konser serisinin Sinan Akçıl, Sakiler ve Semicenk ile devam edeceğini hatırlattı.

Yaklaşık 2 saat süren konserde Bilal Sonses, hareketli şarkılarıyla kalabalığı coştururken, duygusal şarkılarıyla da hayranlarının gönüllerine dokundu.