CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ve Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, Mudanya Mütareke Meydanı'nda düzenlenen coşkulu mitingde Mudanyalılara birlikte kazanma sözü verdi.

Bozbey, Mudanya'ya metrobüs ve kentsel dönüşüm müjdesi verirken, Dalgıç ise Mudanya'yı hak ettiği yere taşıyacağına ve depreme dayanıklı bir kent haline getireceğine dair söz verdi.

Mitingde CHP Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve Orhan Sarıbal, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ve CHP Mudanya İlçe Başkanı Kurtuluş Furkan Atalay da birer konuşma yaptılar.

Bozbey'den Mudanya'ya Metrobüs Müjdesi:

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, mitingde yaptığı konuşmada Mudanya'ya metrobüs hattı getireceğini açıkladı. Bozbey, "Ulaşımla ilgili sorun yaşıyorsunuz. Size bir müjde, ilk defa burada açıklıyorum. Mudanya'ya metrobüs hattını getireceğiz. Mudanyalılara, Bursalılara sürpriz!" dedi.

Dalgıç: Mudanya'yı Hak Ettiği Yere Taşıyacağız:

Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç ise Mudanya'nın tarihi ve doğal güzelliklerine vurgu yaparak, "Mudanya'yı hak ettiği yere taşımak için yola çıktık. Değişimi inşa etmek için buradayız. Mudanya'yı depreme dayanıklı bir kent haline getireceğiz." dedi.

Yeşiltaş: Türkiye'nin Tarihini Yazmak İçin Mudanya'dan Bir Meşale Yakıyoruz:

CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ise "Türkiye'nin tarihini yazmak için Mudanya'dan bir meşale yakıyoruz. Emeklinin yoksullaştığı, asgari ücretlinin enflasyonun altında ezildiği saltanat düzenine son vereceğiz. Bursa'da 1 Nisan'dan itibaren sevmek bile gönülden olacak. Bursa gülümseyecek, herkes gülümseyecek. Mudanya'da inandığımız Deniz Dalgıç'ı ve belediyecilikte marka olan Mustafa Bozbey'i siz Mudanyalılara emanet ediyoruz." dedi.

Mitingin ardından CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç'ın seçim ofisinin açılışı gerçekleşti.

Açılışta konuşan Deniz Dalgıç, desteklerinden dolayı Mudanyalılara teşekkür etti. CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ise Mudanya seçmeninden rekor düzeyde oy beklediğini duyurdu.

Mudanya'da büyük bir coşkuyla gerçekleşen miting, CHP'nin Mudanya'daki gücünü ve birlikte kazanma azmini göstermesi açısından önemli bir olay olarak değerlendirildi.

Şadi Özdemir, resmen göreve başladı. Şadi Özdemir, resmen göreve başladı.