Şadi Özdemir, Nilüfer'in sanatın ve sporun kenti olmaya devam edecek Şadi Özdemir, Nilüfer'in sanatın ve sporun kenti olmaya devam edecek

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde düzenlenen ve bu yıl 7. kez kapılarını açacak olan Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB), 16-17 Şubat 2024 tarihleri arasında Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Pandemiden sonra yeniden düzenlenecek olan BİİB, iş arayan ve işverenleri bir araya getirerek istihdama katkı sunmayı amaçlıyor.

274 firmanın katılımıyla gerçekleşecek buluşmada, binlerce katılımcı sektörün ihtiyaç duyduğu insan kaynağını firmalarla buluşturacak.

Etkinlikte ayrıca:

  • 16 Şubat Cuma günü saat 15.00'te Ahmet Şerif İzgören konferans verecek.
  • 17 Şubat Cumartesi günü ise kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak seminerler düzenlenecek ve seminerlere katılanlara sertifika verilecek.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, istihdamın sadece bireysel değil, toplumsal bir sorun olduğunu belirterek, bu buluşmayla şehrimizin istihdamına katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Aktaş ayrıca, bu yılki buluşmaya özel gereksinimli bireyleri de dahil ettiklerini ve bu sayede onların istihdamlarını arttırmaya da vesile olacaklarını kaydetti.

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'na katılım ücretsizdir.

Etkinliğe ilişkin detaylı bilgi için:

  • Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • BİKO'nun sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'nın tüm katılımcılara ve firmalara hayırlı olmasını diliyoruz.