Bursaspor Kulübü, sözleşmesi sona eren Deniz Aydın’la 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. TFF 2. Lig ekiplerinden Bursaspor, sözleşmesi sona eren futbolcularla anlaşmaya başladı. Yeşil-beyazlı kulüp, Deniz Aydın’la 1+1 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Bursaspor'dan Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Uzun yıllar kulübümüze hizmet veren profesyonel futbolcumuz Deniz Aydın ile 1 yıllıkanlaşma sağlanmıştır. Anlaşmanın kulübümüze ve Deniz Aydın’ahayırlı olmasını diler, yeni sezonda başarılar dileriz.”

Yoldan geçen kadına sözlü tacizde bulunan şahısa esnaf dayağı Yoldan geçen kadına sözlü tacizde bulunan şahısa esnaf dayağı

Bursaspor, Deniz Aydın’dan sonra bir başka sözleşmesi biten Bilal Güney ile de 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Bursaspor’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Uzun yıllar kulübümüze hizmet veren profesyonel futbolcumuz Bilal Güney ile 1+1 yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmanın kulübümüze ve Bilal Güney’e hayırlı olmasını diler, yeni sezonda başarılar dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verildi.