Bursaspor Divan Başkanı Galip Sakder, Başkan Recep Günay’ın teslim almadığı evrakları noter kanalıyla tekrar kulübe gönderdi.

Bursaspor taraftarı, yeşil-beyazlı kulübün Olağanüstü Genel Kurul’a gitmesi için topladığı imzaları geçtiğimiz hafta Divan Kurulu’na teslim etmişti. Bursaspor Divan Başkanı Galip Sakder de üye kabul sicil kurulu inceleme sonuç tutanağını ve Divan Başkanlık Kurulu yazısını Başkan Recep Günay’ın teslim almadığını üç gün önce açıklamıştı. Bunla ilgili olarak da Sakder, tüzük gereği yapılması gerekeni yaparak bugün notere gitti. Bursaspor Divan Başkanın Galip Sakder, 23. Noter kanalıyla gerekli evrakları kulübe hızlandırılmış şekilde tekrar gönderdi.

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıkları bu sabah yapılan idmanla devam etti. Yeşil-beyazlı takım sınırlandırılmış dar ve geniş alan çalışmaları gerçekleştirdi.

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarını sabah saatlerinde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri Ersel Altıparmak Sahası’nda yaptığı günün ilk antrenmanıyla sürdürdü. Teknik Direktör Yalçın Gündüz gözetiminde gerçekleştirilen idman, ısınma hareketleriyle başladı. İkinci bölümde 5’e 2 pas pres çalışmaları yapan futbolcular, antrenmanı sınırlandırılmış dar ve geniş alan oyunlarıyla tamamladı. Bursaspor, hazırlıklarına bu akşam saatlerinde yapacağı çalışmayla devam edecek.