Mustafa Er gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 10 dakika sürdü.

FETÖ'nün hakim ve savcıları 'futbolda şike' kumpasından da yargılanacak FETÖ'nün hakim ve savcıları 'futbolda şike' kumpasından da yargılanacak

Bursaspor Kulübünden yapılan açıklamada Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler ve yönetim kurulu üyelerimiz Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan'ı makamında ziyaret etti.Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarete Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler, yönetim kurulu üyelerimiz; Fehim Ferik, Tamer İşler ve Serhat Akgün katıldı. Ziyaretin sonunda Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan'a hediyelerini taktim ettiler. 

Bursaspor Sezon başı hazırlıklarının ilk etabını İbrahim Yazıcı Tesislerinde sürdürüyor Bursaspor bugün sabah saatlerinde günün ilk antrenmanını gerçekleştirdi.Teknik Direktör Mustafa Er gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 10 dakika sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Antrenmana kontrol pas oyunu oynayarak devam eden Futbolcular, son bölümde gruplar halinde çift kale maç yaparak çalışmayı tamamladı.Sabah antrenmanının sonunda yorgunluk, krampları önlemek ve toparlanmayı hızlandırmak adına futbolcular şok havuzuna girmeyi ihmal etmedi.

Bursaspor'da Sakatlıkları süren futbolcular İsmail Çokçalış, Hasan Basri Ünal ve Tuğbey Akgün'ün tedavilerine devam edildi.Bursaspor bugün akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.