Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Partimizin Milletvekilliği Aday Adayları Tanıtım Programını çok yoğun katılım ile gerçekleştirdik. Tüm adaylarımızı gönülden tebrik ediyorum. 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere partimiz hiçbir ittifakta olmadan tüm seçim bölgelerinde kendi adayları ile yarışacağını belirtmek isterim. Alnımız ak, başımız dik, inandığımız değerler ve büyük Türkiye ideali ile yolumuza devam ediyoruz.

Başkan İbrahim Çelebi ,Tüm Seçim Bölgelerinde Seçime Giriyoruz. 600 milletvekili Aday listemizi Yüksek Seçim Kurulu’na pazar günü sunmak üzere hazırladık. Anavatan Partisi’nin hamurunda süprizler vardır. 1983 yılında boş listeler ile dahi 211 Milletvekili Çıkartarak Tek Başımıza İktidar Olmuştuk. Yıl 2023 Güçlü Kadromuz ile Tarih Tekerrür Edecek. Anap Meclisin Denge Unsuru Olacaktır. Yeniden Güçlü Türkiye İdeali  ile Yolumuza Devam Ediyoruz.

İbrahim Çelebi, 14 Mayıs Seçimlerinden Sonra, Polis,Jandarma Adayları Kardeşlerimin  Sesi Olacağıma Söz Veriyorum. Gençlerimizin Hayallerini Gerçekleştirmek için Özveriyle Çalışacağız.

30.Dönem Pomem Polis Adaylarımız Alım için İlan Bekliyor.İçişleri Bakanlığımızın Bu Konuda Duyarlı Olacağına Güvenim Tam.