Bursaspor’un Batalla yaşayan bir efsanesi.

Bursasporun Tecrübeli futbolcusu Cüneyt Köz, şunları söyledi: “Çalışmalara pazartesi başladık. Ona göre tempomuzu yavaş yavaş günden güne arttırarak Afyon kampına biraz daha hazır bir şekilde gidip güzel bir kamp dönemi geçirip sezona hazır bir şekilde başlamak istiyoruz. Geçen seneden beri birlik beraberlik içinde devam ediyoruz. Hocamız ve yeni yönetimle birlikte güzel bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Herkes mutlu herkes huzurlu. İyi gidiyoruz, iyi de çalıştığımızı düşünüyorum. Günden güne de kondisyonumuzu gücümüzü arttırarak hazırlanacağız.”

“Onları tribünde görmek ekstra bir güç”

Cüneyt Köz şöyle devam etti: “Bursaspor’un bu sene tek bir hedefi var ait olduğu yere geri dönmek. Geçen sene bunu kıl payı kaçırdık. Bu sene daha dikkatli olacağız. Yaptığımız hatalardan ders çıkarıp, daha iyi hazırlanıp, ait olduğumuz yere geri döneceğiz. En büyük transferimiz taraftarımız olacak. İnşallah taraftalarımız geri döner. Onları tribünde görmek bizim için ekstra bir güç, ekstra motivasyon. Tabi karşı takım için de ekstra bir korku. İnşallah en kısa sürede evimizde görmek isteriz.”

Batalla ile çalışmak bizim için gurur”

Cüneyt Köz son olarak Pablo Martin Batalla ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle belirtti: “Pablo Martin Batalla gibi bir efsanenin bizle beraber olması hepimiz için bir ekstra bir motivasyon. Hepimize yardımcı oluyor. Çok sıcak kanlı. Katılabildiği kadar antrenmanlara katılmaya çalışıyor. Kondisyonu da çok iyi. Mustafa hocayla konuşmak lazım, son 15 dakika falan oynar belki. İşin esprisi tabii, kendisi Bursaspor’un yaşayan bir efsanesi. Onunla çalışmak bir gurur. Bizle olması çok güzel bir şey.”

Genç futbolcumuz Vefa Temel ise şunları söyledi: “Geçen sene uzun bir sakatlık yaşadım. 6 ay sürdü. Ciddi bir sakatlıktı. Ama bunu atlatmam lazımdı. Yeni bir sayfa açıyorum. Öncelikli hedeflerim, oynamak. Bu sene çok maç yapmak istiyorum. İdmanlar ağır geçiyor. Ama bizim için gayet iyi. Herkes istekli. Hedefimiz büyük olduğu için çalışmamız lazım.”

Mudanya'da sinek ve haşerelere karşı ilaçlama yapılıyor Mudanya'da sinek ve haşerelere karşı ilaçlama yapılıyor

“Efsane bizimle antrenmana çıkıyor, daha ne isterim?”

Dünkü çalışmada adalesinden sıkıntı yaşayan Vefa Temel, ciddi bir şeyinin olmadığını belirtirken, ‘Pablo Martin Batalla ile idman yapmak nasıl bir duygu?’ Sorusuna şu cevabı verdi: “Pablo Martin Batalla bizimle idmana çıkıyor. Daha ne isteyebiliriz ki? Burada olması çok büyük önem taşıyor. Herkes ondan çok şey öğreniyor. Bu durumdan dolayı herkes mutlu. Efsane bizle antrenmana çıkıyor. Elimden geldiğince ondan bir şeyler öğrenmek için çabalıyorum.”

Bursaspor resmi siteden yapılan açıklamada Taraftarımız Şükrü Keskin kulübümüzü ziyaret etti. Kulübümüzün üye olma şartlarını yerine getiren taraftarımız, aynı zamanda Taraftar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Batu İlker Demirtaş, Yardımcı Antrenörümüz Pablo Martin Batalla ve futbolcularımızla bir araya geldi.

Kulübümüzü ziyaret etmekten çok mutlu olduğunu ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten Şükrü Keskin, kulübümüze her konuda elinden geldiğince yardım edeceğini de ekledi.Şükrü Keskin'e teşekkür ediyor, kendisini kulübümüzde görmekten büyük mutluluk duyuyoruz açıklaması yapıldı.

Bursaspor'da Gerçekleşen Genel Kurul ile birlikte Bursaspor Vakfı’nın yeni Başkanı Ali Ademoğlu oldu. Ademoğlu’nun yönetiminde Cem Öztürk, Adnan Altınlı, Selçuk Eren, Öztürk Yazıcı asil yöneticiler olurken yedek yöneticiler ise Görkem Akbaş, Hasan Saltan, İrfan Koç'tan oluştu. Denetim kurulunda ise  Şerif Arı ve Mümin Pekcan asil yönetici olurken yedek üyeliğe ise Gökcin Aras seçildi.