Mudanya, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için Cumhur İttifakı AK Parti'den aday olan Gökhan Dinçer'in projeleriyle sporda atağa kalkmaya hazırlanıyor. Mudanya Stadı ve Tirilye Futbol Sahası'nın yanı sıra ilçeye birçok spor tesisi kazandırmayı planlayan Dinçer, su sporlarından dijital spor merkezine kadar uzanan projeleriyle gençleri sporla buluşturmayı hedefliyor.

Herkese Spor Fırsatı:

Şadi Özdemir, resmen göreve başladı. Şadi Özdemir, resmen göreve başladı.

Dinçer'in projeleri arasında her yaştan ve her yetenekten sporcuya hitap eden seçenekler yer alıyor. Köylere halı saha ve gençlik merkezi yapılması, Mudanya Stadı'nın iki yıl içinde modern bir hale getirilmesi ve içinde spor salonu ve yaşayan kütüphane de bulunan bir kompleks oluşturulması planlanıyor.

E-Spor Merkezi de Gelecek:

Teknolojinin sunduğu imkanları da göz ardı etmeyen Dinçer, e-sporla ilgilenen gençler için de bir tesis kazandırmayı planlıyor. Bu tesis, gençlerin e-spor turnuvalarına katılmasına, antrenman yapmasına ve yeni arkadaşlıklar kurmasına imkan sağlayacak.

Gençleri Unutmayacağız:

Dinçer, projelerini tanıtırken şu ifadeleri kullandı:

"Mudanya'mıza değer katacak projelerimizle, ilçemizi su sporlarında da örnek bir hale getireceğiz. Ayrıca gençlerimizin daha rahat sporla buluşabilmesi için her köyümüze halı saha ve gençlik merkezi yapacağız. Mudanya Stadı'nı 2 yıl içinde adına yakışır bir hale getireceğiz. Bununla birlikte içinde diğer spor aktivitelerinin de yapılabileceği salon ve yaşayan kütüphane oluşturacağız. Elbette bunların yanısıra sıra e-sporla ilgilenen gençlerimizi de unutmayacağız. İlçemize içinde e-spor merkezinin de bulunduğu bir tesis kazandıracağız."

Gökhan Dinçer'in projeleri, Mudanya'yı sporun merkezi haline getirmeyi ve gençlere daha sağlıklı ve aktif bir yaşam sunmayı hedefliyor. Bu projelerin hayata geçmesi halinde Mudanya, sporseverler için önemli bir cazibe merkezi haline gelecek.