MB Group Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Bankır, Kentsel dönüşüm ve inşaat projelerinden sonra yeni iş yeri Özlüce'de MC Auto Bankır'ın açılışında yaptığı açıklamada, MB Group, gayrimenkul ve otomobil olarak sektörde sunduğumuz elden taksitle ödeme imkan ve kampanyalarını duyurmak için kuruldu.

Müslüm Bankır, Herkes ev sahibi olmak istiyor kuşkusuz. Bu amaç uğruna senelerce çalışıp para biriktiriyor fakat bu esnada geçen yıllar ve oluşan enflasyon ile biriktirdiği para konut fiyatları karşısında değerini koruyamayınca elindeki para ne peşinat, ne de ödeyeceği taksit koşullarına yetmediği için bu hayalini ertelemek zorunda kalıyor. İşte bu yüzden sizi çok iyi anlıyor ve size taksitle ev alma imkanı sunduk.

Müslüm Bankır,  MB Gorup firması olarak hedeflerimize sizlerle birlikte ulaşmak için tüm imkanlarımızla çalışmaya devam ediyoruz. Hayallerinizi daha fazla ertelememeniz için bekliyoruz Bursa’da hayalindeki gayrimenkul ya da arabayı almak için yıllarca çalışıp, ekmeğinden aşından artırıp para biriktiren; ancak oluşan ekonomik koşullar ve enflasyon ile birikimi mevcut fiyatlar karşısında eriyip gittiği için, hayallerini ertelemek zorunda kalan herkesi daha fazla bekletmeden, elden taksit ödeyerek, almak istediği gayrimenkul ya da arabaya kavuşturan MB Group Otomobil sektöründe dünya markaları ve yerli araç filosuyla ihtiyaçlarınızı artık karşılıyoruz dedi. 

Müslüm Bankır, Özlüce'de MC Auto Bankır'ın açılışında Siyasetçi Musa Çelik ve Etkar Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Tuncer ve Bursa İş dünyasınından çok sayıda iş adamı açılışa katıldı. Müslüm Bankır, tüm davetlilere ayrı ilgilenip teşekkür etti.