Nilüfer Belediyesi'nin caz severlere armağanı olan Caz Konserleri, Türk Pop Müziği'nin efsane isimlerinden Kenan Doğulu'nun muhteşem konseriyle sona erdi. Doğulu, caz formatında uyarladığı "İhtimaller" albümündeki parçalarıyla izleyenlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Üç Günlük Caz Şöleni:

Nilüfer Belediyesi'nin caz müziğine olan sevgisini ve desteğini gösteren Caz Konserleri, üç gün boyunca caz severleri bir araya getirdi. Farklı tarzlarda caz müzisyenlerinin sahne aldığı konserlerde, caz müziğin keyfi doyasıya yaşandı.

Kenan Doğulu'dan Muhteşem Bir Final:

Caz Konserleri'nin kapanışını ise Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi Kenan Doğulu yaptı. Doğulu, caz müziğiyle bambaşka bir boyuta taşıdığı "İhtimaller" albümündeki parçaları seslendirerek izleyenlere unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Caz ve Pop Müziğin Muhteşem Buluşması:

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde Doğulu, "Tutamıyorum Zamanı", "Aşk Oyunu", "Gelinim", "Baş Harfi Ben", "Ex Aşkım", "Pamuk", "Aşkkolik", "Sımsıkı", "Tencere Kapak", "Yaparım Bilirsin" gibi hit parçalarını caz formatında seslendirdi. Caz müziğinin doğaçlama ruhunu popüler müzikle harmanlayan Doğulu, izleyenleri adeta büyüledi.

Sanatçı ve Başkandan Teşekkürler:

Caz Konserleri'ne katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kenan Doğulu, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'e böyle bir etkinliği düzenlediği için teşekkür etti. Doğulu, yakın zamanda "İhtimaller 2" albümünü yapacağının müjdesini de vererek yeni albümden bir parça seslendirdi.

Şadi Özdemir, resmen göreve başladı. Şadi Özdemir, resmen göreve başladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de Doğulu ve orkestrasına muhteşem bir konser sundukları için teşekkür etti. Erdem, Nilüfer'de caz müziğini sevenlerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Coşkulu Final:

Konserin tamamlanmasına rağmen izleyicilerin yoğun isteği üzerine yeniden sahneye çıkan Kenan Doğulu, "Kandırdım" ve "Çakkıdı" isimli parçalarını seslendirdi. Doğulu'nun küçük bir hayranı ile dansı da gecenin unutulmaz anları arasınday