Mudanya'da Herkese Çözüm Vadeden Seçim Çalışmaları!

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, aylardır Mudanyalılarla bir araya gelerek sorunları dinliyor ve çözüm odaklı projeler hazırlıyor.

Bozbey: “Türkiye’nin ve Avrupa’nın örnek kenti olacağız” Bozbey: “Türkiye’nin ve Avrupa’nın örnek kenti olacağız”

Dinçer'in seçim vaatleri:

  • Herkese dokunacak projeler: 31 Mart seçimlerinde Mudanya'yı yönetmeye talip olan Dinçer, projelerini açıkladığında her Mudanyalının yaşadığı sıkıntılara çözüm bulacağını vadediyor.
  • Yıllardır beklenen projeler: Geçmişte dile getirilen ancak hayata geçirilemeyen projeleri bitirme tarihi vererek gerçekleştirmeyi planlıyor.
  • Eğitimde tam destek: Eğitim Bir-Sen iftar programında konuşan Dinçer, okullardaki eksikliklerin farkında olduğunu ve güvenlik, temizlik ve spor tesisi sorunlarını çözeceğini söyledi.
  • Ortak aklın yönetimi: Mudanya'yı bürokratlar ile birlikte, ortak akılla yöneteceklerini ve tüm sorunlara çözüm bulmak için halkla iş birliği yapacaklarını ifade etti.
  • Şeffaf ve katılımcı süreç: Mahalle ve köy ziyaretlerinde tespit edilen sorunları halka açıklayacak, çözüm önerilerini birlikte belirleyecek ve yapılan yatırımların takibini de beraber yapacaklarını söyledi.

Dinçer'in Mudanya ile özel bağı:

  • Mudanya'da doğmasa da çocuğunun burada doğduğunu ve ilk bayram namazını burada kıldırdığını anlatan Dinçer, Mudanya'nın hem yaşadığı hem de hatıralarının olduğu bir yer olduğunu dile getirdi.
  • "Burası bizim yaşadığımız sokak, köy halkımızın olduğu sokak. Sizlerle birlikte burada yaşıyoruz. Burada yaşamaktan çok mutluyum" dedi.

Sorunlar var ama çözüm de var:

Mudanya'da sorunların ve sıkıntıların olduğunun farkında olduğunu belirten Dinçer, alt geçit ve çevre yolu gibi konularda da çözüm önerileri olduğunu söyledi.

Dinçer, Mudanyalılara desteğini ve birlikte çalışmayı vadederek, 31 Mart'ta oylarını istemiş oldu.