Mudanya, Bursa - Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, iftar programında Mudanyalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programında, Gökhan Dinçer, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank ve AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ile Mudanyalılarla bir araya geldi.

Yeşiltaş: Kaos ortamı yaratmaya çalışan güçlere asla izin vermeyeceğiz. Yeşiltaş: Kaos ortamı yaratmaya çalışan güçlere asla izin vermeyeceğiz.

İftar programının ardından, Gökhan Dinçer yüzlerce kişiye çiğköfte ikram etti. Her iki organizasyonda da vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılaşan Dinçer, aday gösterildikleri günden bu yana sokaklarda, vatandaşlarla bir araya olduklarını söyledi.

Dinçer, yaptığı açıklamada:

  • Mudanya'nın ulaşımdan otoparka, yeşil alandan spor tesis eksikliğine kadar birçok sorununun olduğunu vurguladı.
  • Pazaryeri sorununun çözümü için çalışmalar yaptıklarını belirtti.
  • Mudanya'yı daha yaşanabilir bir hale getirmek için projeler hazırladıklarını ve var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.
  • Maddi durumu iyi olmayan emeklilere Mudanyakart ile destek olacaklarını açıkladı.
  • "Mudanya'da sırtında montu ayağında botu olmayan kimse olmayacak. Huzur içinde büyük bir aile olarak mutlu bir Mudanya'yı hep birlikte oluşturacağız" dedi.

Gökhan Dinçer'in Mudanyalıların yoğun ilgisiyle karşılaşması ve projelerine olan destek, Mudanya'da AK Parti'nin seçimlerden zaferle çıkacağına dair güçlü bir sinyal olarak yorumlanıyor.

Gökhan Dinçer, Mudanya'nın sorunlarını çözmek ve Mudanya'yı daha yaşanabilir bir hale getirmek için kararlı. Mudanyalıların da Dinçer'e olan ilgisi ve desteği, bu hedefin gerçekleşmesi için önemli bir güç kaynağı olacak.