Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Bozbey, Bursa'ya ve Orhangazi'ye gönül vermiş Erzurumlu hemşehrileriyle bir araya geldi. İspir Konakyeri Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği'nin konuğu olan Bozbey, vatandaşlarla sohbet ederek Bursa'yı konuştu.

Bozbey, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bizim sevgimiz, saygımız karşılıklı. Bizim yüreklerimizi birleştiren Bursamıza olan sevgimiz. Bursa'ya ve Orhangazi'ye gönül vermiş siz değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum."

"Vatandaşlarımızla hoş sohbet ettik. Bursamızı konuştuk. Sorunlarını, taleplerini dinledim. Bursa'ya dair umutları ve hayalleri paylaştık."

Bursa'da Ramazan Bayramı'nda Ulaşım Ücretsiz! Bursa'da Ramazan Bayramı'nda Ulaşım Ücretsiz!

"Sıcak ilgileri ve misafirperverlikleri için İspir Konakyeri Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Turan'a, yönetimine ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum."

Dolu dolu gezdiğimiz, sıkmadık el bırakmadığımız, Orhangazi’mizde günün son ziyaretini Orhangazi Erzurumlular Derneği’ne yaptık.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımız Nihat Yeşiltaş, Orhangazi Belediye Başkan Adayımız Çetin Çoklar ve İlçe Başkanımız Berna Çakır ile birlikte Erzurumlu hemşehrilerimizin taleplerini, sorunlarını dinledik.

Eksiklerini ve sorunlarını biliyoruz. Çözümlerimiz hazır.

Bozbey, Bursa'yı kucaklayan, tüm hemşehrilerini kapsayan bir yönetim anlayışı için çalışacağını vurguladı.

Etkinlikte, Bozbey'e yoğun ilgi gösterildi. Vatandaşlar, Bozbey ile fotoğraf çekinmek ve sohbet etmek için sıraya girdiler.

Bozbey, Erzurumlu hemşehrileriyle yaptığı buluşmanın ardından Orhangazi'deki diğer programlarına devam etti