Son model spor aletleri ve sauna ve buhar odası ile donatılan salon, sporseverleri bekliyor.

Alan Genişletildi, Ekipmanlar Yenilendi

Uzun bir tadilattan sonra iki katına çıkan Fitness Salonu'nda tüm spor aletleri yenilendi. Salona 8 adet koşu bandı, 3 adet eliptik bisiklet, 3 adet yatay bisiklet, 2 adet kürek çekme aleti ve 1 adet merdiven çıkma aleti eklendi.

Grup Dersleri ve Reformer Stüdyosu

Fitness Salonu'nda plates ve zumba gibi grup derslerinin yapılabileceği çok amaçlı bir salon da yer alıyor. Ayrıca reformer stüdyosu da sporseverlerin hizmetine sunulmuştur.

Bursa'nın Meşhur Bıçakları Hak ettiği Tanıtımı Kavuşacak! Bursa'nın Meşhur Bıçakları Hak ettiği Tanıtımı Kavuşacak!

Sauna ve Buhar Odası da Var

Yenilenen salonda modern giyinme odaları, sauna ve buhar odası da bulunuyor. Havalandırma sistemi yenilenen salonun tavanı yükseltildi ve duvarları da yıkılarak tamamen cam yapıldı.

Başkan Erdem: "Spor Kenti Nilüfer'e Çok Yakışacak"

Modern aletlerle donatılan Fitness Salonu'nu gezen Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, bu salonun spor kenti Nilüfer'e çok yakışacağını söyledi. Halkı spor yapmaya teşvik etmek için çeşitli branşlarda tesisler açtıklarını belirten Başkan Erdem, "Fitness yapmak isteyenlerin taleplerini mevcut salonlarımızla tam olarak karşılayamıyorduk. O nedenle bu salonunun alanını iki katına çıkardık. Böylece daha çok kişi yararlanacak. Halkımız yeter ki spor yapmak istesin, biz bütün imkanları seferber ederiz" dedi.

Hizmet Saatleri ve Kayıt

Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisi bünyesindeki Fitness Salonu, pazar günleri hariç haftanın 6 günü 08.00-22.00 saatleri arasında hizmete açık olacak. 12 Şubat Pazartesi gününden itibaren hizmete girecek olan Fitness Salonu'nda uzman eğitmenler spor yapanlara destek verecek.

Kayıt ve detaylı bilgi için:

Nilüfer Belediyesi Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisi

Telefon: 0224 453 06 26

Web: https://www.nilufer.bel.tr/kategoriler/tesisler/spor-tesisleri/konak-olimpik-yuzme-havuzu-tesisi