Şadi Özdemir, resmen göreve başladı. Şadi Özdemir, resmen göreve başladı.

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara konforlu bir ulaşım imkanı sunmak için Soğanlı ve Çukurca Mahallelerinde toplam 15 sokakta asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 bin 700 ton asfalt kullanılan çalışmalarla mahalle sakinleri modern ve ulaşılabilir yollara kavuştu.

Osmangazi'de Asfalt Seferberliği:

  • Osmangazi Belediyesi, ilçedeki yolları yenilemek için hummalı bir çalışma yürütüyor.
  • Sokak ve caddelerin daha güzel ve ulaşılabilir olması için çalışan belediye ekipleri, Soğanlı ve Çukurca Mahallelerinde alt yapı çalışmaları tamamlanan 15 sokağı asfaltladı.
  • Soğanlı Mahallesi'nde 7, Çukurca Mahallesi'nde ise 8 sokak asfaltla buluştu.

Başkan Dündar Hizmetleri Yerinde İnceledi:

  • Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, MHP Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Gürsel Çelebi ve AK Parti Osmangazi İlçe yöneticileri ile birlikte asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceledi.
  • Ulaşıma büyük önem verdiklerini belirten Başkan Dündar, "Bu güzel havaları, fırsat bilerek vatandaşlarımız için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Eskiyen ve bozulan yolları asfalt dökerek yeniliyoruz. Soğanlı ve Çukurca Mahallelerimizde altyapı çalışmaları tamamlanan sokakları asfaltlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Mahallelerimiz, Osmangazimiz ve Bursamız için hayırlı olsun" dedi.

Mahalle Muhtarlarından Teşekkür:

  • Soğanlı Mahallesi Muhtarı Zeynep Yıldırım, yapmış olduğu hizmetler için şahsı ve mahalle sakinleri adına Başkan Dündar'a teşekkürlerini sunarak, “Yolları asfalt olmayan sokaklarda yaşayan annelerimiz, düğünlerin ardından gelinlerin evlerine gelinlikleri çamur içerisinde kalarak girdiklerini söyleyerek üzülüyorlardı. Mustafa Başkanımız, mahallemizin önemli bir sıkıntısını ortadan kaldırdı. Şahsım ve mahalle sakinlerim adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Allah, başkanımızdan razı olsun. Görevi daim olur inşallah” diye konuştu.
  • Çukurca Mahallesi Muhtarı Sayit Çetin ise yaptığı konuşmada, Çukurca Mahallesi'ne yaptığı tüm hizmetler için Başkan Dündar'a teşekkürlerini sundu.