Bozbey: “Hedefimiz 5 yıl içinde 1 milyon ağaç dikmek” Bozbey: “Hedefimiz 5 yıl içinde 1 milyon ağaç dikmek”

Osmangazi Belediyesi tarafından Bursa'ya kazandırılan ve şehrin yıllardır özlem duyduğu meydan ihtiyacını karşılayan Osmangazi Meydanı, birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Meydanın resmi açılış öncesi tanıtım etkinlikleri kapsamında bu kez Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi Sinan Akçıl sahne aldı.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Akçıl, en sevilen şarkılarını seslendirerek unutulmaz bir akşam yaşattı. Büyük küçük herkesin şarkılara eşlik ettiği konserde coşku doruk noktasına ulaştı. Akçıl, kendi bestelerinin yanı sıra farklı şarkıcıların eserlerini de seslendirerek hayranlarını mest etti.

Konsere katılan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da Sinan Akçıl'a Osman Gazi biblosu hediye ederek teşekkürlerini iletti. Gençlere de hitap eden Başkan Dündar, "Osmangazi Meydanı sizindir. Bu meydan, Bursa'nın buluşma noktasıdır. Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni tüm dünya gördü. Aranızda görmeyenler varsa mutlaka gidip görsünler. Gençler, sizler her zaman benim yanımda oldunuz. Bizim de sizler için etkinliklerimiz, eserlerimiz devam edecek" dedi.

Osmangazi Meydanı'nın resmi açılışı öncesi tanıtım etkinlikleri önümüzdeki günlerde de devam edecek.