Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal Bursa'da İl Başkanı Emrah Tuncer ve parti yöneticileriyle  buluştu. Teknoloji ve  Kalkınma Partisi Genel Başkanı Özal, Bursa ziyaretinde  seçimlere girebilecek yeterlilik oranına parti olarak sahip olduklarını, Tek Parti olarak 56 ilde teşkilatlanma sürecini bitirdiklerini çok yakın bir zamanda Türkiye genelinde Teşkilatlanma sürecinin biteceğini söyledi.

Tek Parti Bursa İl Başkanlığı açılışı için çok yakın zamanda Bursa'da olacağının müjdesini verdi.Özal  Bursa İl Başkanlığı ve İlçe Başkanlıkları açılışı için yakında Bursa'da olucaz.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal Doğu turuna çıktıklarını ve Babası Turgut Özal'ın yanında 10 sene bulunduğunu makam mevki peşinde olmadığının altını çizdi. Başkan Özal Başbakanlığı Cumhurbaşkanlığı gördüğünü ve Bağımsız Milletvekilliğini yaptığını bilgi ve tecrübesini paylaşmak istedğini söyledi.

Özal, Babası Turgut Özal'ın yarım kalan projlerini bir bir hayata geçirmek istediğini ve bu vasiyeti yerine getirmek istediğinin altını çizdi. Özal, biz yola Ülkemiz için herşeyin en iyisini yapacağız, Barış ve kardeşliği kaybetmemek gerektiğini söyledi.