Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Zonguldak Çaycuma ilçesini ziyaret etti. Özal’ın ziyaretine; Genel Başkan Yardımcısı İlker Bircan, Genel Sekreter Musa Çelik, Medya Sorumlusu Özkan Koçintar, Dünya Ticaret ve Kalkındırma Derneği Ege Sorumlusu İlker Kara, Dünya Ticaret ve Kalkındırma Derneği Genel Sekreter Zeynep Şeker ve Avukat Serçin Bal’ da eşlik ederek Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret ettiler 

Özal, son gelişmeleri takip etmek sorunları yerinde gözlemek amacıyla bölgede bulunduklarını, bu kapsamda Çaycuma Belediyesini de ziyaret etiklerini söyledi. Konuğunu bir süre makam odasında ağırlayan Başkan Kantarcı, Özal’la, ülke sorunları üzerinde fikir alışverişinde bulunurken Çaycuma’da ve bölgede yaşanan gelişmeler hakkında bilgi de verdi. Görüşmede Belediyenin faaliyetlerini de anlatan Başkan Kantarcı, konuğuna daha sonra Atatürk Spor Merkezi’ni de gezdirdi. 


Özal buradaki ziyaretlerinden sonra ilçede vatandaşlarla birlikte oldu. Ahmet Özal’ın ziyaretleri Bartın, Amasra, Devrek ve Çaycuma olarak devam edeceği öğrenildi.