Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, seçim çalışmalarını BURSARAY’a taşıdı. Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ayhan Özbek ve Nilüfer Belediye Başkanı Adayı Özgür Şimşek ile birlikte vagon vagon dolaşan Türkoğlu, “İktidar Partisi adaylarının Belediye kasasından harcadıkları yüz milyonları varsa, bizim de halkın parasıyla alınan toplu taşım araçlarımız ve vatandaşımızın karşımıza çıkacak cesaretimiz var, çok şükür” dedi.

Bursa’daki bilboardlar başta olmak üzere tüm reklam ve ilan alanlarının adeta zapt edildiğini vurgulayan Bursa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, “Orantısız bir seçim rekabetiyle karşı karşıyayız. Vagonların birinden inip diğerine binerek propaganda yaptı.

TÜRKOĞLU: “BİLLBOARDLAR SİZİN OLSUN BURSARAY BİZİM!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, seçim çalışmalarını BURSARAY’a taşıdı. Osmangazi Belediye Başkan Adayı Orkun Özeller, Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ayhan Özbek ve Nilüfer Belediye Başkanı Adayı Özgür Şimşek ile birlikte vagon vagon dolaşan Türkoğlu, “İktidar Partisi adaylarının Belediye kasasından harcadıkları yüz milyonları varsa, bizim de halkın parasıyla alınan toplu taşım araçlarımız ve vatandaşımızın karşımıza çıkacak cesaretimiz var, çok şükür” dedi.

Bursa’daki bilboardlar başta olmak üzere tüm reklam ve ilan alanlarının adeta zapt edildiğini vurgulayan Bursa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, “Orantısız bir seçim rekabetiyle karşı karşıyayız. İtirazımız, Sn. Alinur Aktaş başta olmak üzere İktidar Partisi adaylarının belediye imkan ve olanaklarını kullanmalarınadır” şeklinde konuştu.

Şükrü Deviren: “Oda kapımızı söktük ve artık açık bir kapımız olacak. Şükrü Deviren: “Oda kapımızı söktük ve artık açık bir kapımız olacak.


Belediyelerin sahibinin halk olduğunu söyleyen Türkoğlu, “inancımıza göre Beyt-ül mala el uzatanın cenaze namazı kılınmaz. Biz bu kültürün insanlarıyız. İddia ediyorum. Biz bu seçimde Belediyenin kasasını kullanan ve Sn. Aktaş’tan bireysel olarak çok daha fazla para harcadık” ifadelerini kullandı.
Bu nedenlerle sahada, alanda ve meydanda olduklarını, vatandaş neredeyse orada olduklarını belirten Türkoğlu, “İktidar adaylarının milyonlarca liralık reklam bütçesi varsa, bizim de hemşerilerimizle her zaman, her yerde ve her fırsatta yüz yüze sohbet etme cesaretimiz var.

Çünkü söyleyecek çok şeyimiz var.


İşte bugün Bursaray’da onbinlerce hemşerilerimizle birlikte olduk. Kestel-Görükle hattının başından sonuna dek, Osmangazi Belediye Başkan Adayı Orkun Özeller, Yıldırım Belediye Başkan Adayımız Ayhan Özbek ve Nilüfer Belediye Başkan Adayımız Özgür Şimşek, il ve ilçe yöneticilerimizle birlikte Bursaray vagonlarının birinden inip diğerine binerek seyahat etmek suretiyle kendimizi tanıttık, 31 Mart seçimlerine yönelik düşüncelerimizi aktardık” dedi.