Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal,Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal,Siyasete vatan borcumu ödemek için girdim. Ülkem için gerekenleri yapmazsam vicdanım rahat etmez. Cumhurbaşkanlığı seçimi için aday sayısının ikiden fazla olacağını düşünüyorum. TEK Parti olarak aday çıkartmaya karar verirsek Cumhurbaşkanı adayımız ben olacağım.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, İktidara geldiğimizde Vergi Reformu yapacağız. Gelir Vergisi, KDV ve Kurumlar Vergisi sabit %10 olacak.Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir. TEK Parti olarak gençlerimize her zaman gereken değeri vereceğiz. Sözümüz söz!. Özal,Her yıl 1 milyon öğrencimize geri ödemesiz burs vereceğiz. İktidara geldiğimizde en büyük söz hakkı gençlerimizin olacak.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal,“Boş tencerenin götüremeyeceği iktidar yoktur.” Bu yüzden biz iktidara geldiğimizde; asgari ücretin tanımını değiştireceğiz. Sadece çalışan işçilerin değil toplumdaki tüm kesimlerin aldığı ücretin asgarisi anlamına getireceğiz asgari ücreti

Türk Lirası değer kaybediyor, insanlarımız Türk Lirasına yatırım yapmaktan kaçıyor. Doğru planlama ile ekonomiyi düzeltmek için geliyoruz. Türk Lirasını güvenli liman haline getireceğiz. Söz veriyoruz!